پیشنهاد سردبیر
اقتصادی
فرهنگی
بین الملل
موسوی: هدف‌شان خسته کردن استقلال بود
عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال معتقد است اماراتی‌ها با عنوان کردن دلیل عجیبی اجازه پرواز این تیم را ندادند.
‌‌‌‌‌تی گیلان: سید عبدالرضا موسوی در گفت‌وگو با "ورزش سه"، با اشاره به وضعیت سفر استقلال به دبی برای انجام دیدار مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا برابر الکویت کویت اظهار کرد: ساعت ۲۰ پنج‌شنبه مجوز پرواز را به ما دادند و همان زمان بنده اعلام کردم که تیم آماده است. حدود ساعت ۲۲ برگه ویزا را هم دادند و گفتند تیم ساعت ۲۳:۳۰ به سمت دبی پرواز کند. ساعت ۲۳ با وزیر محترم صحبت کردم که گفتند بنده هم همراه تیم بروم.

 

او ادامه داد: برنامه‌ریزی شده بود که در ساعت ۲۳:۳۰ پنج‌شنبه به سمت دبی پرواز کنیم ولی سه، چهار نفر مشکل ممنوع الخروجی بخاطر مباحثی مثل سربازی داشتند که به همین خاطر مدیران تیم استقلال شبانه به مسؤولان نیروی انتظامی زنگ زدند و مجوزهای لازم را دریافت کردند. 

 

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال تصریح کرد: ساعت ۰۱:۰۰ بامداد جمعه وارد هواپیما شدیم و آمدیم استارت بگیریم که مرکز کنترل خودمان اعلام کرد که امارات پرواز را نپذیرفته است! اصلا سمت اماراتی به طرز عجیبی برای پرواز مجوز نداد. گفتیم چند ساعت قبل مجوز پرواز را گفتیم ولی گفتند دبی مجوز پرواز داده و ما در مرکز ابوظبی هستیم!

موسوی یادآور شد: متاسفانه مرکز کنترل فضای کشور امارات به استناد ایمیل دریافتی از یکی از واحدهای مالی خودشان از پذیرش هواپیمایی زاگرس خودداری کردند. به ما گفتند زاگرس بدهکار است. چه بدهکاری‌ای؟ گفتیم ما اصلا پروازی پیش شما نداریم که این کار را کردید ولی متاسفانه شاهد این اتفاق بودیم. حدسمان این است که بازی اعراب است و می‌خواهند تیم را خسته کنند.
 

او تصریح کرد: برای اینکه اعضای تیم استقلال خسته نشوند، هتل فرودگاه امام خمینی را هماهنگ کردیم تا در آن اسکان پیدا کنند.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال یادآور شد: به امید خدا تیم استقلال با پرواز ساعت ۱۱:۱۵ ظهر امروز جمعه به سمت امارات پرواز می‌کند و امیدوار هستیم با وجود این مسائل، تیم با قدرت و غیرت همیشگی‌اش، شروع مقتدرانه‌ای در آسیا داشته باشند و حریف کویتی را با اقتدار شکست دهد.
 

 

بروز رسانی
http://tgilan.ir/?p=11608

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

کلمه "موفقیت" چند نقطه دارد؟
علم و فناوری
آخرین اخبار
اجتماعی