پیشنهاد سردبیر
اقتصادی
فرهنگی
بین الملل
گریزمان: بازی کنار مسی باورنکردنی است
ستاره فرانسوی از اینکه هم تیمی مسی در بارسلونا است، احساس غرور می کند.

 به گزارش‌‌‌‌‌تی گیلان به نقل از "ورزش سه"، آنتوان گریزمان قرار بود تابستان 2018 به بارسلونا ملحق شود و با این باشگاه توافق هم کرده بود اما در نهایت قراردادش را با اتلتیکو تمدید کرد تا خشم بارسایی‌ها را موجب شود اما یک سال بعد او تغییر عقیده داد و در یک پیام ویدیویی برای هواداران اتلتیکو خبر از جدایی خود داد.

 

 

 

 

تابستان امسال در نهایت انتقال گریزمان به بارسا با فعال شدن بند فسخ 120 میلیون یورویی او نهایی شد و ستاره فرانسوی حالا بازیکن ثابت در ترکیب آبی اناری ها محسوب می شود. او در بازی چهارشنبه شب برابر ایبیزا در کوپا دل ری با دبل خود ناجی بارسا شد.

گریزمان این فصل در 27 بازی از رقابت‌های مختلف، 11 گل برای آبی‌واناری‌ها به ثمر رسانده و 4 پاس گل هم برای هم‌تیم‌هایش ساخته است.

 

 

 

 

گریزمان در گفت‌وگو با تلویزیون اینترنتی"DAZN" گفت:« از بودن در بارسلونا خوشحال هستم و این باعث افتخارم است. پدرم خیلی خوشحال است که مرا با پیراهن بارسا می‌بیند. می‌خواهم در این باشگاه تاریخ‌سازی کنم و باید بازیکن مهمی برای باشگاه بارسلونا باشم.

امیدوارم بتوانم آمارم در گلزنی و پاس‌گل را بهبود ببخشم. دارم سعی می‌کنم خودم را با تیم وفق دهم و تلاش می‌کنم تا جای ممکن تاکتیک‌های تیم را فرا بگیرم. به لحاظ فیزیکی و روانی حس خیلی خوبی دارم و می‌خواهم پیشرفت کنم.»

 

بازی کنار مسی:« لئو بهترین بازیکن جهان است و این فوق‌العاده است که کنار او بازی می‌کنم. سعی می‌کنم در زمین حرکات مسی را درک کنم و وقتی او صاحب توپ است، بهتر حرکت کنم تا ارتباط بهتری با او در زمین برقرار کنم.»

 

 

 

 

اتلتیکو:« هواداران اتلتیکومادرید، دیه‌گو سیمئونه و هم‌تیمی‌هایم تجربه زیبایی در آن مقطع از دوران حرفه‌ای‌ام بودند. حالا من بازیکن بارسلونا، بهترین باشگاه جهان هستم، چالشی جدید با سبک بازی جدید که کم‌کم خودم را به آن وفق می‌دهم. به نظرم ما قادر به رقابت در هر تورنمنت و کسب تمامی جام‌ها هستیم.»

بروز رسانی
http://tgilan.ir/?p=11658

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

هشت تقسیم بر 2 می شود؟
علم و فناوری
آخرین اخبار
اجتماعی