پیشنهاد سردبیر
اقتصادی
فرهنگی
بین الملل
تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «آن مرد با باران می‌آید» منتشر شد+عکس
تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «آن مرد با باران می‌آید» نوشته وجیهه سامانی منتشر شد.
به گزارش‌‌‌‌‌تی گیلان به نقل از خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، در آستانه‌ فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب، سومین پاسداشت هنر و ادبیات انقلاب اسلامی با موضوع معرفی کتاب «آن مرد با باران می‌آید» و انتشار تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر این کتاب از سوی مؤسسه‌ پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار شد.   بسمه تعالی
بسیار خوب و هنرمندانه و پرچاذبه نوشته شده است.
تصویری که از ماه‌های آخر مبارزات نشان می‌دهد، درست و روشن و واقعی است. به گمان من همه جوان‌ها و نوجوان‌های امروز به خواندن این کتاب و امثال آن نیاز دارند. از نویسنده کتاب باید تقدیر و تکر شود ان شاالله. بر اساس این گزارش، این مراسم امروز در فرهنگسرای اندیشه با حضور نویسنده‌ کتاب، عموم علاقمندان و جمعی از فعالان حوزه‌ ادبیات انقلاب اسلامی برپا شد.    
رمان «آن مرد با باران می‌آید» اثر وجیهه سامانی در سال ۱۳۹۱ در جشنواره‌ی داستان انقلاب حوزه‌ هنری برگزیده و توسط انتشارات سوره‌ مهر منتشر شد. چاپ‌های بعدی این کتاب توسط انتشارات کتابستان معرفت صورت گرفته‌است. موضوع کتاب به داستان زندگی خانواده‌ای از طبقه‌ متوسط در کوران نهضت اسلامی مردم ایران در مقطع هفدهم شهریور تا بیست‌و ششم دی‌ماه ۱۳۵۷ اختصاص دارد.    
انتهای پیام/
بروز رسانی
http://tgilan.ir/?p=13366

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

2 بعلاوه چهار می شود؟
علم و فناوری
آخرین اخبار
اجتماعی