پیشنهاد سردبیر
اقتصادی
فرهنگی
بین الملل
نامه نگاری مسئولین شورای عالی انقلاب فرهنگی با قوه قضائیه برای فردی خاص تکذیب شد
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شورای عالی انقلاب فرهنگی نامه نگاری مسئولین این شورا با قوه قضائیه برای فردی خاص در موضوع جمعیت شناسی را کذب محض خواند.
‌‌‌‌‌تی گیلان: عباس میرزاحسینی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی تنها نهاد کشور بود که برخلاف دیدگاه‌های رایج مبنی بر سیاست‌های کنترل جمعیت مسئله بحران جمعیت جوان در آینده کشور را پیش بینی کرد و ضمن انتشار گزارش های علمی در این زمینه به فرهنگ سازی موضوع در جامعه پرداخت.
وی افزود: پیگیری موضوع افزایش جمعیت و تغییر سیاست های تحدید جمعیت در سال های اخیر نیز مورد توجه شورای عالی انقلاب فرهنگی و مسئولان آن بوده است و پیگیری های صورت گرفته توسط دبیرخانه شورا و گزارش های علمی و آثار منتشره موید این موضوع است.
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خاتمه با بیان اینکه هر گونه نامه نگاری از جانب دبیرخانه شورا با قوه قضائیه برای فردی خاص در موضوع جمعیت شناسی کذب محض است، گفت: انتشار این مطالب کذب در آستانه روز ملی جمعیت که موجب دلسردی دلسوزان انقلاب می شود جای تامل دارد. انتهای پیام/
http://tgilan.ir/?p=25566

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

7+4 چند می شود؟
علم و فناوری
آخرین اخبار
اجتماعی