پیشنهاد سردبیر
اقتصادی
فرهنگی
بین الملل
اهانت دشمن به مقدسات اسلامی، خاک پاشیدن روی خورشید است
رشت – ایرنا- مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان گفت: حرکت شنیع دشمن در توهین به مقدسات اسلامی " توهین به پیامبر اکرم (ص) و قرآن کریم" شبیه خاک پاشیدن روی خورشید است.
‌‌‌‌‌تی گیلان:

حجت الاسلام و المسلمین علی محمد عباسی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دشمن زمانی که گرایش شدید جوانان غربی به  اسلام و معارف حقیقی را می بیند برای ضربه زدن به این دین اصیل و ناب از راه های مختلف ورود می کند.

وی اظهار داشت: دشمن برای اینکه از اسلام و معارف دینی چهره ای خشن، نامناسب و ناصوابی نشان دهد، حمایت از جریان های تروریستی را به اسلام منتسب و داعش را خلق می کند و به طرق مختلف تلاش می کند تا به اسلام ضربه بزند.

وی بیان داشت: زمانی که دشمن استدلال منطقی در برابر ارزش های اسلامی و انسانی ندارد نسبت به توهین، فحاشی و سخره گرفتن رسول مهربانی و ارزش های اسلامی اقدام می کند و اینگونه خوی وحشی گری خود را در حوزه های گوناگون و اعتقادی نشان می دهد.

حجت الاسلام و المسلمین عباسی با اشاره به جسارت و توهین دشمن به ارزش ها، اعتقادات و شخصیت های ادیان مختلف به بهانه های آزادی بیان خاطر نشان کرد: این در حالی است که در کشور فرانسه هیچ کس حق ندارد نسبت به صهیونیست ها و هولوکاست مطلبی بیان کند آنگونه که نویسنده فرانسوی به دلیل رد هولوکاست محکوم شد.

وی با اشاره به دوگانگی رفتار آنان در بحث آزادی بیان تصریح کرد: آزادی بیان از نظر آنها تنها توهین به مقدسات است اما حمایت های آنها از رژیم صهیونیست و کودک کشی که در مناطقی از جمله یمن و سوریه شاهدیم و دخالت های نابجای آنان در حوزه مناطق کشورهای دیگر، همه به بهانه دفاع از حقوق بشر و آزادی بیان است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان خاطر نشان کرد: این رفتارها و حرکت های شنیع دشمن برای همه ملت های دنیا نخ نما شده است.

طی هفته های اخیر یک مجله فرانسوی با انتشار کاریکاتوری به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) و قرآن کریم توهین کرد که سبب جریحه دار شدن احساسات مسلمانان شد.

بروز رسانی
http://tgilan.ir/?p=38746

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

4 بعلاوه 10 منهای 2 می شود؟
علم و فناوری
آخرین اخبار
اجتماعی