پیشنهاد سردبیر
اقتصادی
فرهنگی
بین الملل
امام جمعه آستارا: مسئولان با کار جهادی مشکلات مردم را برطرف کنند
آستارا - ایرنا - امام جمعه آستارا از مسئولان و مدیران این شهرستان خواست، با کار جهادی و روحیه انقلابی مشکلات مردم را در حوزه های مختلف برطرف کنند.

به گزارش‌‌‌‌‌تی گیلان به نقل از خبرنگار ایرنا؛ حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های نماز جمعه در مصلای آستارا اظهار کرد: کار جهادی اقدامی برخاسته از ایمان است و انسان در این راستا از تمام ظرفیت خود برای خدمات رسانی استفاده می کند.

وی اضافه کرد: خدمت به مردم، مهمترین شاخصه دولت در تراز انقلاب است و باید شعار خدمت رسانی به محرومان، در جامعه همگانی شود.

وی بیان کرد: دهم مهر ۱۳۶۰ سالروز صدور رای بی کفایتی بنی صدر است و پس از آن مردم، مقام معظم رهبری را با انتخابات قانونی و اکثریت آرا به عنوان رئیس جمهوری وقت انتخاب کردند و در مسائل سخت کشور همواره انتخاب افراد انقلابی و اصلح واجب است.

خطیب جمعه آستارا ادامه داد: کار جهادی به معنای عبور از موانع، فراموش نکردن آرمان‌های انقلاب، امام و شهدا و اشتیاق برای خدمات رسانی به مردم است و مسئولان باید این امور را سرلوحه کارها قرار دهند.

حافظ نیا گفت: توان و انگیزه قشر جوان به مراتب بالاتر از افراد پیر است و البته از تجربه های آن افراد نیز باید در جای خود استفاده شود و اعتماد به جوانان و سپردن کار به آنها مورد توجه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: برخی افراد در فضای مجازی به ایجاد شبهه پیرامون مسائل دینی و مذهبی می پردازند اما انسان های باتقوا باید به مسائل مفید گوش دهند و تحت تاثیر فضای مجازی قرار نگیرند.

 شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

بروز رسانی
http://tgilan.ir/?p=42561

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

کلمه "موفقیت" چند نقطه دارد؟
علم و فناوری
آخرین اخبار
اجتماعی