پیشنهاد سردبیر
اقتصادی
فرهنگی
بین الملل
فرمانداری بناب عنوان دوم فرمانداری برتر آذربایجان شرقی را کسب کرد
فرمانداری شهرستان بناب عنوان دوم فرمانداری های استان آذربایجان شرقی را از لحاظ مجموع شاخص های اختصاصی و عمومی در سال 1398 به خود اختصاص داد.
به گزارش‌‌‌‌‌تی گیلان به نقل از خبرگزاری فارس از بناب، وزارت کشور شاخص و معیارهایی را برای سنجش و ملاک ارزیابی فرمانداری های سراسر کشور ابلاغ نموده بود که بر اساس این شاخص ها در نتایج ارزیابی عملکرد سال 1398 فرماداری های استان آذربایجان شرقی فرمانداری شهرستان بناب با کسب 1/883 امتیاز در مقابل امتیاز 891 فرمانداری آذرشهر عنوان دومی فرمانداری های استان آذربایجان شرقی را به خود اختصاص داده است.
این گزارش می افزاید، فرمانداری بناب در شرایطی این رتبه را در بین 21 فرمانداری  استان آذربایجان شرقی به خود اختصاص داده است که این فرمانداری در ارزیابی سال 1397 رتبه دوازدهم فرمانداری های استان آذربایجان شرقی را در اختیار داشت. واگذاری طرح های شاخص، فعال و مؤثر در رزمینه اشتغال زایی و رونق تولید در هر منطقه به بخش خصوصی و ایجاد زمینه برای ورود سرمایه گذاران در حوزه های گوناگون و نیز تلاش برای رفع موانع و چالش های فراروی بخش تولید از دیگر شاخص های مورد تأکید وزارت کشور برای معرفی و انتخاب فرمانداری های برتر بوده است. گفتنی است، شهرستان بناب در سا ل1368 با تصویب هیأت دولت به فرمانداری ارتقاء یافت. این شهرستان با جمعیتی در حدود 150 هزار نفر در فاصله 110 کیلومتری جنوب مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده و ظرفیت ارتقای این شهرستان به فرمانداری ویژه را دارا است. انتهای پیام/60004
 
 
بروز رسانی
http://tgilan.ir/?p=43021

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

2+8-1 چند می شود؟
علم و فناوری
آخرین اخبار
اجتماعی