پیشنهاد سردبیر
اقتصادی
فرهنگی
بین الملل
۷۴ بیمار خاص در رضوانشهر به رایگان تحت پوشش بیمه درمانی هستند
رضوانشهر- ایرنا – رئیس بیمه سلامت رضوانشهر گفت: هم اکنون ۷۴ بیمار خاص در این شهرستان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند که بطور میانگین مبلغ یک میلیون و چهارصد هزار تومان در هر ماه هزینه درمان هر یک از این بیماران می شود.

 رستم بادپر، روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه سازمان بیمه سلامت نقش بسزایی در نظام سلامت جامعه دارد افزود: اجرای برنامه نسخه نویسی الکترونیک باعث تشکیل پرونده الکترونیک بیمار می شود که گامی موثر در ارائه خدمات بهینه به بیمه شدگان عزیز و کنترل هزینه ها خواهد بود.

 وی  با ارائه گزارش‌‌‌‌‌تی گیلان به نقل از عملکرد این سازمان در سطح شهرستان افزود : چهل و پنج هزار و ۲۵۰ از جمعیت رضوانشهر و پره سر، در قالب صندوقهای کارکنان دولت، سایراقشار، روستاییان و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند.

 بادپر گفت: هم اکنون ۷۴ بیمار خاص در این شهرستان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند که بطور میانگین مبلغ یک میلیون و چهارصد هزار تومان در هر ماه برای درمان این بیماران هزینه می شود.

 وی همچنین بیان کرد: بمناسبت هفته بیمه سلامت و به منظور تبیین خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی در این حوزه دیدار هایی با فرماندار و امام جمعه محترم شهرستان بعمل آمده و گزارشی از عملکرد این حوزه در اختیار این عزیزان قرار گرفته است.

 شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت و ۱۲۰ روستا در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

بروز رسانی
http://tgilan.ir/?p=55463

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

دو ضربدر four می شود؟
علم و فناوری
آخرین اخبار
اجتماعی