پیشنهاد سردبیر
اقتصادی
فرهنگی
بین الملل
سیاسی
ورزشی
اجتماعی
تخلیه منازل مسکونی در منطقه خرشک رودبار
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گیلان از تخلیه منازل مسکونی در منطقه خرشک رودبار خبر داد و گفت: با ارزیابی‌های صورت گرفته مبنی بر وقوع رانش، منازل مسکونی تخلیه، سه منزل مسکونی نیز در پی این رانش آسیب جزئی دیده‌اند.
به گزارش‌‌‌‌‌تی گیلان به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، سیاوش غلامی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه رانش زمین  در منطقه خرشک شهرستان رودبار رخ‌داده است، اظهار کرد: این حادثه در اوایل ظهر امروز رخ‌داده و تیم‌های ارزیاب به منطقه اعزام شدند.

وی با اشاره به اعزام تیم‌های ارزیاب به منطقه خرشک رودبار گفت:  این موضوع توسط مردم منطقه به مرکز کنترل عملیات هلال‌احمر استان اطلاع‌رسانی شد که در سریع‌ترین زمان ممکن ۶ تیم امدادی از رودبار و رشت، فومن، آستانه‌اشرفیه و واکنش سریع، جهت بررسی و ارزیابی اولیه به منطقه مذکور اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گیلان از تخلیه منازل مسکونی در منطقه خرشک رودبار خبر داد و افزود: با ارزیابی‌های صورت گرفته  مبنی بر وقوع رانش، منازل مسکونی تخلیه، سه  منزل مسکونی نیز در پی این رانش آسیب جزئی دیده و یک فرد نیز مصدوم شدند که پس از اقدامات اولیه امدادی به مراکز درمانی منتقل‌شده است.

غلامی با تأکید بر لزوم ارزیابی دقیق‌تر از محل رانش زمین در رودبار بیان کرد: ارزیابی‌های دقیق‌تر از منطقه و خانه به خانه به جهت بافت سنتی و روستایی منازل توسط تیم ارزیاب در حال بررسی است تا اقدامات مؤثر در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود.

به گزارش فارس، پس از وقوع رانش، معاون هماهنگی امور عمرانی و مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان در منطقه مذکور حضور یافتند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸
بروز رسانی
http://tgilan.ir/?p=72977

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

7+4 چند می شود؟
علم و فناوری
آخرین اخبار