پیشنهاد سردبیر
اقتصادی
فرهنگی
بین الملل
خطیب جمعه رشت: دولت در مدیریت بازار هوشمندانه عمل کند
رشت - ایرنا- نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به افزایش قیمت و کمبود برخی اقلام اساسی مردم گفت: دولت در کنترل و مدیریت بازار هوشمندانه عمل کند.
‌‌‌‌‌تی گیلان:

آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت اظهار داشت: سازمان حمایت از مصرف کنندگان باید اقدامات لازم را در این ارتباط انجام دهد و نظارت ها حتی صادرات را باید کنترل کرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران گفت: مسئولان نظام اسلامی رافت دارند اما در مواجهه با مسئولان جهانی بصیرت خود را از دست نداده و نمی دهند.
آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه این مقام مسئول خواهان این بود که ایران همچنان به برخی تعهدات داوطلبانه خود در زمینه نظارت های آژانس ادامه دهد، اظهار داشت: از آنجا که ایران بدنبال ساخت بمب هسته‌ای نیست، تعهدات فرا پادمانی را نمی پذیرد.
وی با بیان اینکه مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی خواهد آن بود که لغو اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی از سوی ایران به تاخیر بیفتد، اظهار داشت: بر اساس توافق انجام شده، فیلمبرداری از تاسیسات هسته‌ای به مدت سه ماه ادامه دارد اما تحویل آژانس نمی شود و بعد از این مدت اگر برداشته شد، ایران فیلم ها را به آنها تحویل خواهد داد.
فلاحتی با انتقاد از اظهارات مدیر کل آژانس مبنی بر ادامه راستی آزمایی فعالیت های هسته ای ایران از سوی این نهاد اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در سایه دستورات مقام معظم رهبری به هیچ یک از جوامع بین المللی اجازه هیچ حرکت ناموزونی را نخواهد داد.
امام جمعه رشت در بخش دیگری از سخنانش به بصیرت حضرت زینب(س) اشاره و بیان کرد: خداوند زیر بنای دعوت اسلامی را بصیرت می داند و در جامعه اسلامی همه باید از ویژگی بصیرت برخوردار باشند.

بروز رسانی
http://tgilan.ir/?p=72863

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

2 بعلاوه چهار می شود؟
علم و فناوری
آخرین اخبار
اجتماعی